Kpss-B Kursu

Kpss-B Kursu

GAZİKENT YARGI AKADEMİ; alanında uzman eğitim kadrosuyla KPSS kursu veren ve 29 yıldır eğitim sektöründe faaliyet gösteren bir kurumdur. Yıllardır kurslarımızdan mezun ettiğimiz binlerce kursiyerimizle ve Türkiye’nin en iyi kadrosu ve en kaliteli yayınlarıyla adayları kariyer hedeflerine ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kpss-B Kursu

GAZİKENT YARGI AKADEMİ; alanında uzman eğitim kadrosuyla KPSS kursu veren ve 29 yıldır eğitim sektöründe faaliyet gösteren bir kurumdur.
Yıllardır kurslarımızdan mezun ettiğimiz binlerce kursiyerimizle ve Türkiye’nin en iyi kadrosu ve en kaliteli yayınlarıyla adayları kariyer hedeflerine ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için kurumuzla iletişime geçip rehber hocalarımız ve eğitim danışmanlarımızdan kariyer hedeflerinizle alakalı ücretiz danışmanlık alabilirsiniz.

Profesyonel destek ile kariyer planlarınızı gerçekleştirebilir, güçlü akademik kadro ve Yargı Yayınlarının kaliteli kaynaklarıyla kariyer hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Bunun için her yıl doğru tercih ile hedeflerine ulaşan binlerce aday gibi sizler de Gazikent Yargı Akademiyi tercih etmelisiniz.
KPSS gruplarımızda yoğun bir ders programı yanında etüt ve kamp gibi ayrı programlarımız da bulunmaktadır. KPSS grubu programları; alanında uzman, deneyimli, sınav formatına hâkim, bu alanda tanınmış öğretmenlerimiz tarafından yürütülmektedir.

2005’ten bu yana kurum bünyesinde yer alan; kaliteli eğitim vermeyi ilke edinen, profesyonel, tecrübeli dinamik ve güçlü kadrosuyla birlikte KPSS A (KPSS Alan), Adli ve İdari Yargı Hâkimliği, Eğitim Bilimleri, İcra Müdür ve Müdür yardımcılığı, Kaymakamlık, KPSS B, DGS, ALES ve Kurum sınavlarına yönelik kaliteli eğitim veren KPSS kursudur.

PLANLI EĞİTİM

Eğitim koordinatörlerimizin sayısız öğrenciyle yaptığı görüşmeler sonucunda ortaya çıkan, mezuniyet programlarına özel eğitim planları sizler için hazırlandı. Eğitim programımız sınavda ihtiyaç duyulan tüm bilgi ve tecrübelerin sizlere sunulduğu bir programdır.

ÖZEL KAYNAKLAR

Sizler için alanında uzman Yargı Yayınları tarafından kurumumuza özel hazırlanmış kitaplar, soru bankaları, ders ve kurum sınavlarına hazırlık notları ve sürekli deneme sınavları hazırlanmıştır. Bunlar yanında kurs hocalarımızın kendi notları ve testlerine de ulaşabileceksiniz.

UZMAN KADRO

Alanında uzman akademisyen kadromuz ile Gaziantep’in en kaliteli eğitimini sizlere sunuyoruz. Alan uzmanlarımızla sürekli iletişim halinde olabilir, soru çözüm saatleri ve bunlar dışında kalan planlı soru çözümlerinde istediğiniz soruları sorabilir, konu tekrarı yapabilirsiniz.

SÜREKLİ İLETİŞİM

Gazikent Eğitim Kurumları kariyer danışmanları kurs süreci bitse dahi kurum sınavlarında, tercih sürecinde yanınızda yer almaktadır.
KPSS Ortaöğretim ve Önlisans eğitimleri lise ile önlisans, lisans diplomasına sahip adayların tabi tutulduğu KPSS B grubuna yönelik verilmektedir. KPSS B grubu ile devlet kardolarına personel alımı gerçekleştirilmektedir. Genel Kültür başlığı altında Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık ve Güncel Bilgiler Genel Yetenek başlığı altında ise Türkçe, Matematik ve Geometri konularından sorular sorulmaktadır. Sınav 2 yılda bir düzenlenmektedir.

→ Gruplarımız sayısal ve sözel olarak 2 ayrılmaktadır. Sözel gruplar 100 saat Matematik dersi alacaktır.
→ Öğrencilerimize ücretsiz olarak dönem sonunda genel tekrar ve soru çözümleri dersleri yapılmaktadır.
→ Genel Yetenek ve Genel Kültürden 10 adet deneme sınavı yapılmaktadır.

KPSS’ ye hazırlanırken uzman eğitim kadrosu, etkili yayınlar ve gerçek sınava yakın deneme sınavlarından faydalanmak için GAZİKENT YARGI AKADEMİ’ yi tercih edin. Kurumumuza uğrayarak ya da sabit numaramızdan 0(342) 232 12 12 nolu telefondan bizleri arayarak kontenjan ve uygun ödeme koşulları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Alanında tecrübeli uzman kadrosuyla ve KPSS’nin yeni sınav formatına uygun anlatım teknikleriyle Gazikent Yargı Akademi sizleri sınava en iyi şekilde hazırlamakta ve rehberlik etmektedir.

KPSS B grubu, KPSS A grubunun dışında kalan kontenjanlar için 2 yılda bir yapılan sınavdır. Lisans mezunları P3, önlisans mezunları P93, ortaöğretim mezunları P94 puan türü ile B grubu kadrolarına atanırlar.

– KPSS B Kurslarımızda toplamda 360 saat GK-GY dersleri verilmektedir.

– Her branş için alanında uzman kadromuz tarafından hazırlanmış Konu Anlatım, Çözümlü Soru Bankası, 15’li Paket Deneme Setleri, Yaprak Testler, Çek-Kopart Test Kitabı ile birlikte kurumsal denemelerimizin dışında değişik soru tarzını görebilmeniz için farklı yayın evlerine ait denemeler de yapmaktayız.

NEDEN GAZİKENT YARGI AKADEMİ ?

 • Her kursiyerin ihtiyaç duyduğu alanda daha fazla ve daha ayrıntılı eğitim alma olanağı sağlayan programlar hazırladığı için,
 • KPSS alanında kurslar düzenleyip bu alanda uzmanlaştığı için,
 • Uzman, akademisyen, deneyimli ve yazar eğitim kadrosuna sahip olduğu için,Uyguladığı bilimsel eğitim programları için,
 • 15 Deneme sınavı ve yüzlerce konu tarama testi ile değişimi sürekli izlediği için,
 • Uygulamalı sınav kaygısı ve motivasyon çalışmaları için,
 • Bireysel rehberlik ve danışmanlık hizmetleri sunduğu için,
 • Gaziantep’in her yerinden ulaşım kolaylığı olduğu için,
 • Nitelikli eğitim olanaklarını, uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle sunduğu için,
 • Yüzlerce öğrenci içerisinden birkaç öğrencinin başarısını değil, kitlesel başarıyı ölçüt aldığı için,
 • KPSS kurslarını doğrudan bir ticari faaliyet değil, eğitim alanı olarak kabul ettiği için,
 • Kursiyerlerine BAŞARI dışında hiçbir şey vaat etmediği için.
 • Kısacası eğitim merkezli bir anlayışı misyon edindiğimiz için Gazikent Eğitim Kurumlarını tercih etmelisiniz..

Gazikent Yargı Akademi Genel Kültür Genel Yetenek Dersleri

Ücretsiz çevrimiçi Kayıt Olun

Şimdi kayıt Ol!

Kayıt Bilgileri

Kpss-B Kursu

Ücretsiz çevrimiçi Kayıt Olun

Şimdi kayıt Ol!

Kayıt Bilgileri

Copyright ©2019 Özel Gazikent Eğitim Kursları. Tüm Hakları Saklıdır.