Gaziantep Yaz Okulu

Gaziantep Yaz Okulu

GAZİKENT İNGİLİZCE YAZ OKULUİngilizce yaz okulu kaydınızı yaptırdınız mı?İş adamları, gençler, öğrenciler, çalışanlar kısacası İngilizce öğrenmek isteyen herkes! Yaz aylarınızı değerlendirebilmeniz için sizleri kursumuza bekliyoruz. Çok geç kalmadan kaydınızı yaptırın.YAZ OKULU ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİNHer yıl olduğu gibi Gaziantep dışında okuyan üniversite öğrencilerimiz için hazırladığımız ve yaz tatilini en verimli şekilde değerlendirebilecekleri bir İngilizce eğitim programı uyguluyoruz. 

Gaziantep Yaz Okulu

GAZİKENT YAZ OKULU

GAZİKENT İNGİLİZCE YAZ OKULUİngilizce yaz okulu kaydınızı yaptırdınız mı?İş adamları, gençler, öğrenciler, çalışanlar kısacası İngilizce öğrenmek isteyen herkes! Yaz aylarınızı değerlendirebilmeniz için sizleri kursumuza bekliyoruz. Çok geç kalmadan kaydınızı yaptırın.YAZ OKULU ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİNHer yıl olduğu gibi Gaziantep dışında okuyan üniversite öğrencilerimiz için hazırladığımız ve yaz tatilini en verimli şekilde değerlendirebilecekleri bir İngilizce eğitim programı uyguluyoruz.

25 yıldır Gazikent İngilizce Kursu olarak her yaz uyguladığımız gibi bu yılda 6 Haftalık bir zaman dilimi içerisinde 2 kurluk bir İngilizce eğitiminden oluşan ”Üniversitelilere Özel Yaz Okulu” gruplarımıza sizleri de bekliyoruz.YAZ OKULU LİSE ÖĞRENCİLERİ İÇİN 25 yıldır Gazikent İngilizce Kursu olarak her yaz uyguladığımız gibi yaklaşık 8 Haftalık bir zaman dilimi içerisinde 2 kurluk bir İngilizce eğitiminden oluşan ”Lise Öğrencilerine Özel Yaz Okulu” gruplarımıza sizleri de bekliyoruz.Gazikent Yabancı Dil Kursu İngilizce ve diğer dilleri uluslararası eğitim standartlarına sadık kalarak kaliteden ödün vermeden, öğrencilerine mümkün olan en kısa sürede ve kalıcı olarak öğretmeyi kendine görev bilmiştir.* Yüksek kalitede ders kitaplarını ve dokümanlarını öğrencilerine ücretsiz sağlar.

Öğrencilerini İngilizce seviye tespiti sonrasında en iyi verim alacağı sınıfa yerleştirir.* Uluslararası standartlara uygun bir eğitim verir.GAZİKENT YAZ OKULU ÇOCUK GRUPLARIMIZ İlköğretim gruplarımızda yaptığımız Yaz Okulu uygulamalarımızda en büyük amacımız “çocuklarımıza İngilizce’yi sevdirmek” şeklinde özetlenebilir. Yaz Okulu uygulamalarımızda eğlenceli aktiviteler ve ezbere dayanmayan bilimsel yöntemlerle yukarıdaki amaç doğrultusunda eğitimler vermekteyiz.İngilizce eğitimine ne kadar geç başlanırsa, ana dili gibi konuşan birinin gramer hakimiyeti ve aksanına sahip olması o kadar zorlaşır. Erken yaşta İngilizce öğrenimi, çocuğun okulda İngilizce derslerinde başarılı olmasına yardım edeceği gibi çocuğun dil öğrenmekten de zevk almasını sağlayacaktır.Gazikent çocuklar için İngilizce Yaz Okulu programı dahilinde hafta içi 4 gün modern öğrenim metotlarıyla ve teknolojik sınıflarımızda iletişime dayalı bir yaklaşımla eğlenceli bir şekilde İngilizce eğitimi ile ezberden uzak, yaparak öğrenmeyi, eleştirel düşünebilmeyi, konuları hayata taşıyarak ve hayatı sınıfa taşıyarak, görerek ve fark ederek öğretmeyi hedefleyen bir program sunuyoruz.Gazikent Kursu, kursiyerler için hem eğlenceli, hem de öğrenme odaklı bir ortam hazırlıyor. Öğrenciler bildikleri İngilizceyi kullanmaya cesaretlendirilirken, aynı zamanda heyecanlı ve iletişimsel bir atmosferde yeni şeyler öğrenirler.

Dersler, çeşitli farklı aktiviteler içerir ve okuma dinleme ve konuşma gibi temel dil becerilerinin geliştirlmesini amaçlar. Öğrenciler tüm aktivitelerin merkezi olup sürekli olarak öğrendiklerini kullanmak üzere cesaretlendirilirler.Her yaş grubu ve seviyede öğrencilerimizden beklentimiz:Hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını kullanarak derslerden keyif almalarıİngilizce algılama becerilerini geliştirip daha anlaşılır İngilizce iletişim kurmalarıBağımsız öğrenme becerilerini geliştirip tam potansiyellerine ulaşmalarıÖğrencilerimizin bu hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilmek için çeşitli materyaller, teknikler ve sınıf içi etkinlikler aracılığıyla motivasyonlarını artırıyor ve öğrencileri cesaretlendiriyoruz.GAZİKENT MATEMATİK YAZ OKULUYaz dönemi için öncelikle YGS,TEOG öğrencilerini düşünerek hazırlamış olduğumuz yoğun matematik ders programıdır. Bu programda amaç; yeni eğitim dönemine girmeden önce öğrencinin bu sınavlara yönelik ders alıp yeni döneme donanımlı olarak girmesi ve rakiplerine göre 1-0 önde olmasını sağlamakBöylece öğrenci sınav çalışmasına erken başlayarak konuları daha önce bitirebilecek ve böylece kalan zamanda daha çok soru,test çözebilecek daha fazla konu tekrarları yapacaktır.Bu şekilde sınava tam donanımlı olarak hazırlanacaktır.

GAZİKENT TEOG kursumuz 11 Temmuz’da başlıyor.Sadece sınava yönelik yapılacak olan yoğun programımız haftanın 4 günü olacaktır.Tüm TEOG konularını 6 haftada bitiriyoruz.Tatil planlarınızı sadece bu sene erteleyerek çocuğunuzun geleceğini garanti altına alabilirsiniz.

5-12 YAŞGazikent Eğitim Kurumları Geleneksel Yaz okulu programını bu yıl da devam ettiriyor. Geliştirilen kadromuz ve yenilenen programlarımızla muhteşem bir yaz okulu çocuklarımızı bekliyor.Yaz tatilinde çocuklar gezmek, yeni arkadaşlar edinmek, eğlenmek, oynamak, yazın tadını doyasıya çıkarmak isterler ve bunda haklıdırlar. Aileler ise tüm bunlara ek olarak çocuklarının derslerindeki eksiklerini kapatmasını, bir sonraki sınıfa hazırlanmasını, daha sosyal ve aktif olmasını isterler. İşte tam bu noktada Gazikent Yaz Okulu çocukların ve ebeveynlerin tüm isteklerini karşılayan tek eğitim kurumudur.Çocuklarımız, fiziksel aktiviteler ile daha sosyal, saygılı, özgüven sahibi, cesaretli birer birey haline gelmekte; birlikte hareket etme, yardımlaşma ve güven duyguları daha da gelişmektedir. Zihinsel aktiviteler ile de daha hızlı kavrayıp, daha çabuk hesaplama yapabilmekte, hafızasını daha iyi kullanıp, yeteneklerinin farkına varmakta ve kendilerini daha iyi tanımaktadırlar.Gazikent Yaz Okulu altı hafta süreli olup ilk dört haftalık kısmında İngilizce, matematik, mental aritmetik, tasarım dersleri verilmektedir:

Programımızda yer alan İngilizce dersleri, klasik İngilizce eğitiminden çok farklı olup, oyunlarla öğretilerek zihinlerde daha kalıcı olması sağlanmaktadır.Matematik dersi çocuklarımızın genellikle sıkıntı çektikleri bir branştır. Bunun bilincinde olarak çocuklarımıza bu dersteki eksikliklerini giderip bir sonraki sınıfa hazırlayacak bir program geliştirdik.Mental aritmetik eğitimi özellikle 5 ile 12 yaş arasındaki çocukların beyin gelişimine fayda sağlayan bir sistemdir.Çocuklarımız başlangıçta alacakları abaküs eğitimi sonrası hesap makinesi kullanmadan saniyeler içerisinde zihinden hesaplama yapabileceklerdir.Tasarım eğitiminde, çocukların ilgi, ihtiyaç, yetenek ve becerilerine göre bir program hazırladık. Bu programda çocuklarımızın aktif katılımcı olarak kendi ilgi ve yeteneklerini tanıyabildiği arkadaşları ile iş birliği içerisinde çalışan aynı zamanda araştırmacı fertler haline getiren öğrenci merkezli bir yaklaşım esas alınmıştır.

Gazikent Yaz Okulumuzun son iki haftalık kısmında Burç Ormanları içerisinde tesis edilmiş olan Gizem Doğan Yaşayarak Öğrenme Merkezi’nde gerçekleştirilecek indoor ve outdoor faaliyetler sunuyoruz.Indoor aktivite eğitimlerimiz; ebru sanatı, dans, ritm, tiyatro, heykel tasarım. Outdoor aktivite eğitimlerimiz ise konusunda özel eğitim almış beden eğitimi öğretmenlerimiz eşliğinde tüm güvenlik önlemleri alınmış; tırmanma duvarı, ipte yürüme, denge yürüyüşü ve benzeri 13 farklı aktivite ve 25 farklı oyundan oluşmaktadır.Yaz okulumuzda çocuklarımızla birebir ilgilenen eğitmenlerimiz, uzman psikoloğumuz bulunmaktadır ayrıca güvenilir, bilinçli, sorumluluk taşıyan şoförlerle ücretsiz servis imkanı sunmaktayız ve iki haftalık outdoor eğitimleri süresince hijyenik, kalorisi hesaplanmış öğle yemekleri kurumumuz tarafından karşılanacaktır.Gazikent Yaz Okulu olarak Türkiye’nin en büyük outdoor kampı olan Gizem Doğan Yaşayarak Öğrenme Merkezi’nde etkili ve güvenilir bir eğitim verecek olmanın gururunu yaşıyoruz. 

Ücretsiz çevrimiçi Kayıt Olun

Şimdi kayıt Ol!

Kayıt Bilgileri

Gaziantep Yaz Okulu

Ücretsiz çevrimiçi Kayıt Olun

Şimdi kayıt Ol!

Kayıt Bilgileri

Gaziantep Yaz Okulu Dökümanları


Ücretsiz çevrimiçi Kayıt Olun

Şimdi kayıt Ol!

Kayıt Bilgileri

Copyright ©2019 Özel Gazikent Eğitim Kursları. Tüm Hakları Saklıdır.